Selgusid Eesti meistrid 2022

22.-24. aprillil selgusid Tallinnas 2022.a Eesti meistrid ilu- ja rühmvõimlemises. Kolme pika päeva jooksul osales võistlustel 120 iluvõimlejat ja 16 rühmvõimlemise rühma. Rütmika oli esindatud 23 iluvõimlejaga ja 3 rühmaga.

Eesti meistrid 2022 Rütmika klubist on:

Rühmvõimlemise meistriklassis – rühm Siidisabad

Rühmvõimlemise noorteklassis – rühm Rebased

meistrid

Siidisabade rühmas võistlesid: Maria Terep, Elis Sarapuu, Liina Sarv, Hanna Mägi, Liisbet Sorge, Karolina Kuusik, Kärt Rentel, Riin Parts, Emily Hermann ja Augustiine Tamme. Rühma treenerid on Elsa Sinijärv, Liisel Perlin ja Maarja Jaanovits.

meistrid

Rebaste rühmas võistlesid: Mirtel Laeva, Karmen Palla, Emily Rudissaar, Annabel Metsmägi, Erin Lemendik, Keit Ree Viira, Laura Sirelpuu, Mairel Jürison, Beatrice Tannenberg, Käty-Ly Nugin ja Laure Põldma. Rühma treenerid on Riin Kiho, Ege Sild, Maarja Jaanovits ja Marianne Männi.

Saavutati ka teisi suurepäraseid tulemusi. Juuniorklassis saavutas III koha rühm Rütmika Junior Team.

Rühmas võistlesid: Maris Sabre, Emma Kivikas, Marii Elis Jürisoo, Anete Reinvald, Kirke Veski, Elian Ennok, Mona Maasikas, Hele-Riin Kallari, Lisett-Marii Keerberg, Pauline Mikker, Mirtel Saar ja Liisa-Lotte Tork.

Rühma treenerid on Elsa Sinijärv, Kadri Rohtmets, Maarja Jaanovits ja Laura-Liisa Kruusamäe.

ILUVÕIMLEMISES SAAVUTASID PARIMAD TULEMUSED:

KRISTIN FREY (meistriklass) – lindikava finaali II koht, mitmevõistluse 5.koht.

VALERIA VALASEVITŠ (juuniorklass) – rõngakava finaali II koht, kurikakava finaali III koht, lindikava finaali III koht. Mitmevõistluse III koht!

ANNI KIILI (juuniorklass) – Mitmevõistluse 5.koht

REGITA VEIDE (noorteklass) – lindikava finaali II koht, mitmevõistluse II koht!

NELLI SEROVA (lasteklass) – mitmevõistluse 5.koht

Iluvõimlejate treenerid on Monica Zirk, Diana Laskova, Marian Kandimaa ja Maarja Jaanovits.

Lisaks Eesti meistrivõistlustele toimus ka TUBLIDE TURNIIR, kus said osaleda miniklassi võimlejad ja B-grupi võimlejad.

Kõige nooremas vanusegrupis ehk mini nooremas grupis võitis meie rühm ROSABELLA. Rühma treenerid on Lisa-Batricia Karu, Karmen Õun, Maarja Jaanovits ja Marianne Männi. Mini vanemas vanusegrupis saavutas tihedas konkurentsis II koha rühm LILY. Rühma treenerid on Ege Sild ja Marianne Männi.

Noorte B grupis saavutas I koha rühm Ülenurme (treener Katri Toomsalu) ning III koha rühm Kassikäpad (treener Helerin Sarv).

PALJU ÕNNE KÕIGILE TUBLIDELE VÕIMLEJATELE JA TREENERITELE! SAAVUTUSED OLID SUUREPÄRASED JA ANDSID KINDLASTI JÕUDU EDASISTEKS TREENINGUTEKS JA PINGUTUSTEKS NING VEELGI PAREMATEKS SAAVUTUSTEKS.

Loe uudist ka Tartu Postimehest.