Treeningud Tartus

Mida õpid noores eas, seisab eluaeg sul peas!
Rütmika võimlemiskoolis saab võimlemistreeningutega alustada juba 3-aastaselt. Mänguliselt ja lõbusalt saavad selgeks põhiliikumised, luuakse alus painduvuse, koordinatsiooni ja esinemisjulguse arenguks. Algajate treeningud toimuvad 2-3x nädalas ning kestavad kestavad 45 – 60 minutit.

Kui algtõed on omandatud toimub laste jaotamine iluvõimlemise ning rühmvõimlemise A ja B gruppidesse. Eestis kehtivate võistlusmääruste järgi saab vabariiklikel võistlustel osaleda võimleja, kes on võistluse toimumise ajaks saanud 7-aastaseks. Nooremad võimlejad saavad oma oskusi näidata klubide korraldatud sisevõistlustel ja esinemistel.

Samuti on meil olemas harrastusvõimlemise rühmad, kes esindavad klubi võimlemisfestivalidel ja konkurssidel nagu Gymnafest, Kauni Rühiga Ellu, Koolispordi Liidu Võimlemisfestival jne. 

Aga mida teha last trennist oodates? Kuhu panna laps ajaks, kui ise trenni lähed?  Kust leida rohkem aega perega ühisteks ettevõtmisteks? Kõigile neile muredele saab lahenduse, kui tuled trenni terve perega!
Peretrennis võimlevad koos isad-emad, pojad ja tütred. Ühest perest võib osaleda piiramatu arv võimlemishuvilisi, meil on grupis mitu peret, kust osaleb neli liiget. Koos arendame lõbusate harjutuste ja mängude abil osavust, painduvust, jõudu, tasakaalu, rütmitunnet ja vanematel pole selles trennis mitte statisti, vaid aktiivse võimleja roll. Nemadki õpivad oma keha paremini tundma ning on lastele mitte üksnes toeks ja abiks, vaid eelkõige eeskujuks. Rütmika peretrenn on mõeldud neile, kes tahavad lastega koos aktiivselt ja lõbusalt liikuda, esineda, uusi trikke õppida ja mõnusalt aega veeta.