Rühmvõimlemise nädal Tallinnas – III koht MK-etapil

9.-13. märtsini toimus Eesti võimlemismaailmas palju. Tallinnas peeti rühmvõimlemise võistlused Tallinn Trophy ja MK-etapp ning harrastusvõimlejate pidu Gymnafest. Pika nädala lõpus tunnustas Eesti Võimlemisliit 2021.a parimaid.

rühmvõimlemise

9.-11.märtsini toimus rahvusvaheline rühmvõimlemise võistlus Tallinn Trophy. Mini nooremas vanusegrupis saavutas I koha rühm ROSABELLA. Rühmas võistlesid: Arabella Põder, Marili Sabre, Johanna Eelmets, Katerina Krit, Ida Elsa Kaurov, Loora Kask, Tuule Sepp, Miina-Maria Kallari ja Florentine Oidram. Rühma treenerid on Lisa-Batricia Karu, Karme Õun, Isabel Mae ja Maarja Jaanovits.

Mini vanemas vanusegrupis saavutas III koha rühm LILY. Rühmas võistlesid: Lenna Pärn, Katariina Karm, Karolina Emilia Kirss, Annabel Aru, Margarita Ariskina, Cataleia Mõru, Hanna Uiga ja Olivia Nurm. Rühma treenerid on Ege Sild ja Marianne Männi.

Noorteklassis võitis rühm REBASED. Rühmas võistlesid: Emily Rudissaar, Erin Lemendik, Mirtel Laeva, Annabel Metsmägi, Karmen Palla, Keit Ree Viira, Laura Sirelpuu, Laura Põldma, Mairel Jürison, Beatrice Tannenberg ja Käty-Ly Nugin. Rühma treenerid on Riin Kiho, Ege Sild, Maarja Jaanovits ja Marianne Männi

11.-13.märtsil toimus juunioride klassi rühmvõimlejatele Challenge Cup ning meistriklassile World Cup.

Juuniorklassi esindas meil Rytmika Junior Team koosseisus: Kirke Veski, Hele-Riin Kallari, Maris Sabre, Liisa-Lotte Tork, Anete Reinvald, Elian Ennok, Mona Maasikas, Pauline Mikker, Mirtel Saar, Lisett Marii Keerberg, Emma Kivikas ja Marii Elis Jürisoo. Rühma treenerid on Elsa Sinijärv, Kadri Rohtmets, Maarja Jaanovits ja Laura-Liisa Kruusamäe. Finaali pääseb igalt maalt maksimaalselt 2 võistkonda. Kahjuks jäi Junior Teamil vaid 0,1 punkti edasipääsust puudu. Võistlus lõpetati 8.kohaga.

Oma debüüdi MK-sarja meistriklassis tegi rühm SIIDISABAD ja nad tegid seda VÄGA EDUKALT, saavutades soomlaste järel III KOHA. Rühmas võistlesid: Riin Parts, Liina Sarv, Karolina Kuusik, Hanna Mägi, Kärt Rentel, Elis Sarapuu, Maria Terep, Liisbet Sorge, Augustiine Tamme ja Emily Hermann. Rühma treenerid on Elsa Sinijärv, Liisel Perlin, Kadri Rohtmets ja Maarja Jaanovits.

Palju õnne kõigile tublidele võimlejatele, treeneritele ja toetajatele!

Võimlemisnädal jätkus 13.märtsil toimunud Gymnafestiga. Ka sealt tuli Rütmikale palju tunnustust ja auhindu.

Vanusegrupis Naised 30+ tuli võitjaks meie Daamide rühm, kavaga “Naeratuse jõud”.

GYMNAFEST 2022 ÜLDVÕITJA ON ÜHISKAVA “MUUTUSTE TUULES”. Kava esitasid Rütmika Junior Team ja Siidisabad. Kava autor Kristiina Noor.

Võimlemisnädal Tallinnas lõpetati 2021.a parimate tunnustamisega.