Miss Valentine 2022

Miss Valentine 2022 toimus 23.-27. veebruaril Tartus. Rütmika oli taaskord esindatud nii kõrgetasemeliste iluvõimlejatega kui ka rühmvõimlejatega.

Iluvõimlemises saavutasid suurepäraseid tulemusi VALERIA VALASEVITŠ (2008 – rõngas I koht, kurikas II koht, kokkuvõttes II koht, kurika finaal I koht), REGITA VEIDE (2011 – rõngas 2.koht, kokkuvõttes III koht), NELLI SEROVA (2012 – vaba I koht, rõngas III koht, kokku 4.koht) ja ELISABETH REINTHAL (2009 – pallikavas I koht). Väga häid tulemusi näitasid ka Taissia Daveynis (kurikas III koht) ja Eliise Greete Keemu (lint III koht). Kokku osales klubist 19 iluvõimlejat.

Meistriklassi võimleja Kristin Frey osales edukalt Grand Prix’l, saavutades kokkuvõttes 8.koha. Kristin pääses kahe kavaga ka finaalvõistlusele (pall 7.koht ja kurikas 8.koht). Iluvõimlejate treenerid on Monica Zirk, Diana Laskova, Marian Kandimaa, Isabel Mae ja Maarja Jaanovits

Rühmvõimlejate saavutused olid samuti suurepärased. Kuldmedali tõid koju meistriklassi rühm Siidisabad ja noorteklassi rühm Rebased.

Siidisabade rühma koosseisu kuuluvad Maria Terep, Elis Sarapuu, Kärt Rentel, Hanna Mägi, Liina Sarv, Karolina Kuusik, Liisbet Sorge, Riin Parts, Emily Hermann ja Augustiine Tamme. Rühma treenerid on Elsa Sinijärv, Liisel Perlin, Kadri Rohtmets ja Maarja Jaanovits.

Rebaste rühma koosseisu kuuluvad Emily Rudissaar, Erin Lemendik, Beatrice Tannenberg, Käty-Ly Nugin, Karmen Palla, Laura Sirelpuu, Keit Ree Viira, Mairel Jürison, Mirtel Laeva, Laura Põldma ja Annabel Metsmägi. Rühma treenerid on Riin Kiho, Ege Sild, Maarja Jaanovits ja Marianne Männi.

Miniklassi rühm Lily saavutas väga tubli 4.koha.

Oleme uhked kõigi meie võimlejate ja treenerite üle! Teie saavutused on fantastilised!

Kõiki võistlustulemusi on võimalik näha RgForm lehelt.