MEIE JUUNIORID VÕITSID EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSTELT PRONKSMEDALI!

GC Rytmika Junior Team võitis rühmvõimlemise juunioride EM-il pronksmedali! Siidisabad jäid meistriklassis napilt medalita.

Täna Soomes, Vantaas lõppenud rühmvõimlemise Euroopa meistrivõistlused tõid Eestile pronksmedali juunioride võistlusklassis. VK Rütmika Junior Team võitis 49.800 punktiga pronksmedali jäädes alla vaid kahele tugevale Soome rühmale. Euroopa meistriteks juuniorklassis krooniti rühm Minetit Junior (54.750 punkti), kes edestas hõbemedalile tulnud kaasmaalaste rühma OVO Junior Team-i 0.8150 punktiga.

VK Rütmika Junior Team võistles EM-il koosseisus:

Annabel Juuriste

Marii Elis Jürisoo

Hele-Riin Kallari

Emma Kivikas

Mona Maasikas

Pauline Mikker

Rebeka Raid

Saskia Treufeldt

Kirke Veski

Rühma treenerid on Elsa Sinijärv, Kadri Rohtmets ja Maarja Jaanovits.

Euroopa meistritiitli pälvis täiskasvanute arvestuses Soome rühm Minetit, kes punktisummaga 55.700 sai ülinapilt 0.1 punktiga jagu Bulgaaria rahvuskoondisest (punktisumma 55.600). Kolmandale kohale tuli soomlannade rühm Gloria (53.700 punkti). Valitsev Eesti meister VK Rütmika Siidisabad jäi esimesena medalist ilma saavutades 52.800 punktiga 4. koha.

VK Rütmika Siidisabade koosseisus vōistlesid:

Maria Terep

Elis Sarapuu

Liina Sarv

Karolina Kuusik

Liisbet Sorge

Hanna Mägi

Marta Reilson

Emily Hermann

VK Rütmika Siidisabade treenerid on Elsa Sinijärv, Liisel Perlin ja Maarja Jaanovits.

„Junior Team’i ja Siidisabade eelvõistlus ja finaalvõistlus õnnestusid, tüdrukud tegid hooaja parima soorituse ning teenisid oma kõrgeimad punktid. Hea meel, et tüdrukud suutsid oma võimalused realiseerida ja juuniorklassis medalile tulla, “ kommenteeris võistlusjärgselt nii VK Rütmika Junior Teami kui ka Siidisabade treener Elsa Sinijärv.

Euroopa meistrivõistluste raames toimus ka rühmvõimlemise III maailmakarikaetapp, milles nii juunioride kui ka seeniorite vanuseklasside esikolmikud kattusid EM-i tulemustega.

Palju palju õnne kõigile!

Vaata ka meediakajastusi: ERR, Tartu Postimees,