KULDMEDALITE SADU MISS VALENTINE’L

Sel aastal ei leppinud meie rühmvõimlejad millegi muu kui kuldmedalitega. Kokku jäeti koju lausa 3 kuldmedalit.

Miniklassi rühm REBASED tegi kahel päeval võrdselt tugevad etteasted ning selle eest teeniti välja I koht ja KULDMEDAL. Rühmas võistlesid Mirtel Laeva, Erin Lemendik, Annabel Metsmägi, Annaliisa Metsmägi, Elsa Themas, Emily Rudissaar, Mairel Jürison, Karmen Palla, Laura Sirelpuu, Keit Ree Viira ja Miriam Kabanova. Rühma treenerid on Riin Kiho, Ege Sild, Tatjana Joosep ja Julia Litvinenko.

Kindla esikoha ja KULDMEDALI kindlustas endale ka noorteklassi rühm SIIDISABAD. Rühmas võistlesid Terit Michelle Sild, Keily Kivisaar, Triin-Elis Kuum, Karoli Metsma, Maria Terep, Hanna Mägi, Kärt Rentel ja Elis Sarapuu. Rühma treenerid on Liisel Perlin, Julia Litvinenko ja Elsa Sinijärv.

Kõige suuremat uhkust ja rõõmu tunneme aga meie RYTMIKA ELITE TEAMi üle. Miss Valentine’l võisteldi esmakordselt naiste/meistriklassi arvestuses ning kohe väga edukalt. RYTMIKA ELITE TEAM saavutas I KOHA tugevate Venemaa võistkondade ees. Rühma kuuluvad Eliise Antonov, Liis Ernits, Augustiine Tamme, Grete Toomsalu, Keliis Lillemets, Kätriin Pärnamäe, Birgit Paidre, Sandra Liisa Aduson, Elis Themas ja Emilia Margaret Katrin Kums. Rühma treenerid on Maarja Jaanovits, Laura-Liisa Kruusamäe ja Katri Toomsalu. Kava autor on hinnatud Soome koreograaf Antton Laine. Uudis leidis kajastamist ka Postimehes.
Juba kolmapäeval asub võistkond teele Bulgaariasse, Sofiasse, et teha start esimesel MK etapil!

Lisaks kuldsetele võistkondadele oli võistlemas veel tublisid rühmi. Meie teine noorteklassi rühm LEPATRIINUD tegi eelvõistlusel väga tubli etteaste ning pääses finaali. Tugevate Venemaa rühmade järel jäi kolmandast kohast lahutama vaid 0,16 punkti. Seega LEPATRIINUDELE väga tubli 4.koht. Rühma kuuluvad Annika Koni, Elian Ennok, Kirke Veski, Karoliina Karm, Annaliisa Rebane, Hele-Riin Kallari, Karolina Kuusik, Marii Elis Jürisoo, Maris Sabre, Laura Palla, Anete Reinvald, Liina Sarv ja Riin Parts. Rühma treenerid on Kadri Rohtmets, Tatjana Joosep ja Maarja Jaanovits.
Lasteklassi rühm Nurmenukud saavutas 7. koha. Finaali seekord ei pääsetud.

Palju õnne kõigile tüdrukutele, treeneritele, lapsevanematele ja teistele toetajatele! Hoiame pöidlaid järgmiseks nädalavahetuseks Bulgaarias, MK-etapil!