Eesti meistrid iluvõimlemise rühmkavades ja rühmvõimlemise vahendiga kavades

29.oktoobil toimusid Tallinnas Kalevi Sprodihallis Eesti meistrivõistlused iluvõimlemise rühmkavades ja rühmvõimlemise vahendiga kavades. Rütmikat esindas kokku 6 võistkonda, kellest 5 saavutas poodiumi koha ja neist omakorda 4 võitsid Eesti meistri tiitli.

Iluvõimlemise rühmkavades tuli rühm REBASESABAD Eesti meistriks nii juuniori kui ka noorteklassis.

Juuniorklassis võistlesid: Anni Kiili, Birgit Pärn, Triinu Õun, Maris Sarapuu, Elisabeth Reinthal ja Valeria Valasevitš.

Noorteklassis võistlesid: Regita Veide, Anna Marii Hoop, Kendra Laurisson, Elenora Kaju, Maribel Abel ja Blanka Treufeldt.

Rühmade treenerid on Monica Zirk, Viktoria Valasevitš, Brigita Nõmmsalu ja Maarja Jaanovits.

Rühmvõimlemise vahendiga kavades saavutasid Eesti meistri tiitli rühm SIIDISABAD meistriklassis ja rühm JUNIOR TEAM juuniorklassis.

Siidisabade rühmas võistlesid: Karolina Kuusik, Liisbet Sorge, Liina Sarv, Kärt Rentel, Hanna Mägi, Elis Sarapuu, Maria Terep, Emily Hermann ja Marta Reilson. Rühma treenerid on Elsa Sinijärv, Liisel Perlin ja Maarja Jaanovits.

Junior Team rühmas võistlesid: Anete Reinvald, Marii Elis Jürisoo, Hele-Riin Kallari, Maris Sabre, Liisa-Lotte Tork, Kirke Veski, Lisett Marii Keerberg, Emma Kivikas, Mona Maasikas, Pauline Mikker ja Saskia Treufeldt. Rühma treenerid on Elsa Sinijärv, Kadri Rohtmets ja Maarja Jaanovits.

Häid tulemusi saavutasid ka teised rühmad:

rühm POPPY lasteklass – iluvõimlemise rühmkavades lasteklassi III koht

rühm POPPY noorteklass – iluvõimlemise rühmkavade noorteklassi 4.koht

Noorematel vanusegruppidel ning B-gruppidel oli eraldi arvestus Tublide turniirina. Iluvõimlemise miniklassis saavutas II koha rühm ROSABELLA ning rühmvõimlemise B-grupi noorteklassis saavutas III koha rühm ÜLENURME.

Palju õnne kõigile osalenud rühmadele! Teie tulemused olid suurepärased!

iluvõimlemise rühmkavades

Täpsemaid tulemusi näed siit ja siit.