Eesti meistrivõistlused 2020

9.-11.oktoobril toimusid Tartus Eesti meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2020.

Rütmika perel on põhjust rõõmustada, sest võideti mitu Eesti meistri tiitlit. EESTI MEISTRITEKS KROONITI:

• iluvõimlemise rõngakavas VALERIA VALASEVITŠ (treenerid Monica Kiisler ja Brigita Nõmmsalu)
  • rühmvõimlemise lasteklassis rühm REBASED (rühmas võistlesid Erin Lemendik, Mirtel Laeva, Annabel Metsmägi, Annaliisa Metsmägi, Beatrice Tannenberg, Käty-Ly Nugin, Mairel Jürison, Emily Rudissaar, Keit Ree Viira, Elsa Themas, Laura Sirelpuu ja Karmen Palla. Treenerid Riin Kiho, Ege Sild ja Maarja Jaanovits.)
  • rühmvõimlemise juuniorklassis rühm SIIDISABAD (rühmas võistlesid Karolina Kuusik, Hanna Mägi, Maria Terep, Kärt Rentel, Triin-Elis Kuum, Terit Michelle Sild, Karoli Metsma. Treenerid Elsa Sinijärv, Liisel Perlin, Maarja Jaanovits ja Kadri Rohtmets.)

Lisaks saavutati veel PALJU SUUREPÄRASEID TULEMUSI!

ILUVÕIMLEMISE lasteklass

• REGITA VEIDE saavutas kolme kava kokkuvõttes 6.koha, vabakavas 4.koha ja rõngakavas 5.koha.
  • ANNA MARII HOOP saavutas kolme kava kokkuvõttes 7.koha ja vabakavas II koha.
  • BLANKA TREUFELDT saavutas kolme kava kokkuvõttes 19.koha.
  • EMILI PINTMANN saavutas kolme kava kokkuvõttes 23.koha.

ILUVÕIMLEMISE noorteklass

• VALERIA VALASEVITŠ saavutas mitmevõistluses II koha, rõngakavas I koha ja kurikakavas II koha.
  • ELISABETH REINTHAL saavutas mitmevõistluses III koha ja pallikavas III koha.
  • SASKIA TREUFELDT saavutas mitmevõistluses 8.koha ja pallikavas 4.koha.
  • ANNI KIILI saavutas mitmevõistluses 10.koha ja rõngakavas III koha.
  • BIRGIT PÄRN saavutas mitmevõistluses 12.koha ja pallikavas II koha.
  • MARIS SARAPUU saavutas mitmevõistluses 15.koha.
  • LAURA PÕLDMA saavutas mitmevõistluses 21.koha.

Laste- ja noorteklassi treenerid on Monica Kiisler, Brigita Nõmmsalu, Diana Laskova ja Maarja Jaanovits.

ILUVÕIMLEMISE juuniorklass

• LAURA PALLA saavutas mitmevõistluses 14.koha.
  • ELIS SARAPUU saavutas mitmevõistluses 23.koha.

ILUVÕIMLEMISE meistriklass

• KRISTIN FREY saavutas finaalvõistlusel pallikavas 6.koha ja kurikakavas 8.koha. Mitmevõistluses 9.koht
  • MARIE-ANETT KAASIK saavutas finaalvõistlusel rõngakavas 7.koha ja pallikavas 8.koha. Mitmevõistluses 10.koht

Juuniori ja meistriklassi treenerid on Diana Laskova, Margot Võsokov ja Maarja Jaanovits.

RÜHMVÕIMLEMINE

Lasteklassis VÕITIS rühm REBASED.

Rühm CADENZE saavutas suurepärase III koha. Rühmas võistlesid Lisett Marii Keerberg, Mona Maasikas, Emma Kaldoja, Emma Kivikas, Mirtel Saar, Pauline Mikker, Celena Päike, Anni Kukin ja Mirell Läll. Rühma treenerid on Laura-Liisa Kruusamäe, Diana Laskova ja Marianne Männi.

Noorteklassis saavutas rühm LEPATRIINUD väga tubli III koha. Rühmas võistlesid Karoliina Karm, Annika Koni, Marii Elis Jürisoo, Anete Reinvald, Liina Sarv, Riin Parts, Hele-Riin Kallari, Kirke Veski, Elian Ennok, Mari Sarbre ja Liisa-Lotte Tork. Rühma treenerid on Kadri Rohtmets, Elsa Sinijärv, Liisel Perlin ja Maarja Jaanovits.

Juuniorklassis VÕITIS rühm SIIDISABAD.

PALJU ÕNNE TÜDRUKUD, kes Te suutsite nii keerulisel hooajal siiski treenida ja võistlusel SÄRADA!

KALLID TREENERID – imeline töö on tehtud nende neidude juhendamise ja motiveerimisega!

SUUR AITÄH – Teile, kallid lapsevanemad ja toetajad, kes Te ikka oma lapsi treeningutele suunate.

Toimunud võistlusest saab lugeda ka Tartu Postimehest.