EEVL kalenderplaanid

Võimlemiskalender 2017

Jaanuar

16.-22.              iluvõimlemine                FIG Intercontinental course                            Bakuu / Asebaidžaan

21.                     rühmvõimlemine          VK Pirueti lahtine uusaastaturniir                   Tallinn        JUHEND

25.- 31.             iluvõimlemine                FIG International course                                  Bakuu / Aserbaidžaan

29.- 4.02          iluvõimlemine                FIG International course                                 Moskva / Venemaa

Veebruar       

04.-05.              ilu- ja rühmv.                 Otepää lahtised MV                                           Otepää / Rütmika
04.-05.              iluvõimlemine                Kuldne karikas                                                   Tallinn / I.Kikkase VK

10.-12.              iluvõimlemine                 Miss Valentine                                                    Tartu / Janika

10.-12.              rühmvõimlemine           MK I etapp, juun.MK I etapp                           Tartu / Janika

15.-21.              iluvõimlemine                FIG International course                                  Sofia / Bulgaaria

  1.                 iluvõimlemine                Narva Lootuste KV mini- ja lastekl.                Narva / IVK Fouette

25.                     iluvõimlemine                Narva Lootuste KV noorte,juun.,mk.              Narva / Fouette

25.-26.              iluvõimlemine                I Love R.G.                                                           Jüri / Elegance

Märts

  1.                  võimlemine                    Koolispordi Liidu võimlemisfestival              Rapla / Koolispordi Liit

4. -5.                iluvõimlemine                 Lootuste KV mini- ja lastekl.                            Tartu / Diiva

  1.                  võimlemine                    Meeste Turnipidu                                               Tallinn / ESS Kalev

11.-12.              ilu- ja rühmv.                   Rütmika Kevadturniir                                       Tartu / Rütmika

10.-16.             iluvõimlemine                  FIG International course                                 Kiiev / Ukraina

18.-19.             iluvõimlemine                  Lootuste KV noorte-, juun-ja meistrikl.        Narva / Fouette

  1.              rühmvõimlemine               ESS Kalev lahtised MV                                     Tartu / ESS Kalev

31-2.04.         rühmvõimlemine              MK II etapp, juun.MK II etapp                       Padova / Itaalia

Aprill

01.                   ilu- ja rühmv.                    Ida-Virumaa MV                                                 Narva / Fouette

01.-02.            iluvõimlemine                  Elegance Cup                                                       Tallinn / Elegance

07.-08.            iluvõimlemine                  MK etapp                                                              Pesaro / Itaalia

14. -15.            iluvõimlemine                  Eesti MV juun. ja meistriklass                          Tartu / Janika

21.-23.             iluvõimlemine                 MK etapp                                                               Tashkent / Usbekistan

22.                   võimlemine                      Võimlemisfestival “Kauni rühiga ellu”            Tartu / ESS Kalev

22.-23.            ilu- ja rühmv.                   Tartu MV                                                               Tartu / Rütmika

28.-30.           iluvõimlemine                  MK etapp                                                               Bakuu / Aserbaidžaan

29.-30.           iluvõimlemine                  Eesti noorte MV iluvõimlemises                       Tallinn (Rakvere) / Piruett

  •               rühmvõimlemine             Eesti MV rühmvõimlemises                              Tallinn (Rakvere) / Piruett

Mai               

5.-07.              iluvõimlemine                   MK etapp                                                              Sofia / Bulgaaria

6.                     ilu- ja rühmv.                     Ida-Virumaa MV                                                Narva / Fouette

06.-07.           ilu- ja rühmv.                     Elva lahtised MV                                                Nõo / Airi

12.                   võimlemine                        Võimlemispidu Githa 25                                   Kilingi-Nõmme / Githa

13.-14.            iluvõimlemine                   Graatsia Cup                                                         Keila / Graatsia

13.-14.            iluvõimlemine                   Eesti KV                                                                 Tallinn / Piruett

19.- 21.           iluvõimlemine                   Euroopa Meistrivõistlused                                Budapest / Ungari

20.- 21.          iluvõimlemine                    Särav Täht                                                            Tallinn / Excite Dance

20.-21.           iluvõimlemine                    Maikellukesed                                                     Maardu / Tip- Top

26.-28.          rühmvõimlemine               Maailmameistrivõistlused                                Helsingi / Soome

28.                  võimlemine                        Tallinna Võimlemispidu                                    Tallinn / ESS Kalev

30.                 võimlemine                         Tartu Võimlemispidu                                         Tartu / Rütmika

Juuni

02.-04.              ilu- ja rühmv.                 Ida-Virumaa KV                                                  Narva / IVK Fouette

10.-11.               iluvõimlemine                6. Noorus Cup                                                      Tallinn / Noorus

30.- 2.07           võimlemine                   XII noorte tantsupidu Mina jään                      Tallinn / Laulu- ja tantsupeo SA

Juuli

26.-30.              võimlemine                    FIG Gym for Life                                                  Vestfold / Norra

August

19.-30.              iluvõimlemine                 Universiaad                                                          Taipei / Hiina Vabariik

29.-3.09            iluvõimlemine                Maailmameistrivõistlused                                 Pesaro / Itaalia

September

  1.                  iluvõimlemine                Tallinna MV iluv. rühmkavades                        Tallinn / Piruett                  

Oktoober

  1.                 ilu- ja rühmv.                  Ida-Virumaa KV vahendiga rühmk.                  Narva / Fouette

14.- 15.             ilu- ja rühmv.                  8. EEVL KV vahendiga rühmk.                           Tartu / Janika

19.-22.             rühmvõimlemine            2. Euroopa meistrivõislused                                Sofia / Bulgaaria

  •                                                           MK etapp III, juun.MK etapp III
  1.                 ilu- ja rühmv.                  Narva MV vahendiga rühmk.                              Narva / IVK Fouette

28. -29.            ilu- ja rühmv.                  Diiva Cup                                                                 Tartu/ Diiva

November

  1.                 iluvõimlemine               Eesti MV rühmkavades                                          Tallinn / Piruett

11.                     võimlemine                     21. GymnaFest Põhja-Eesti eelvoor                     Tallinn / Piruett

12.                    võimlemine                      21. GymnaFest Lõuna-Eesti eelvoor                   Viljandi / Meetrum

18. -19.            iluvõimlemine                 Balti sügis                                                                 Maardu / Tip-Top

23.-26.            rühmvõimlemine            MK etapp IV, juun.MK etapp IV                         Chicago / USA

25.-26.            iluvõimlemine                 Sügis Graatsia                                                          Keila / Graatsia

  1.               võimlemine                     21. GymnaFest finaalvõistlus                                 Tartu / Janika

Detsember

2.-03.             iluvõimlemine                 Snowflake                                                                    Tallinn / Excite Dance

2.-03.             iluvõimlemine                Anna Melody Jõuluturniir                                        Tallinn / Anna Melody

9.-10.             iluvõimlemine                Christmas Cup                                                             Tallinn / SK Nord

15.-17.            ilu- ja rühmv.                 Winter Princess,VK Piruett lahtine Jõuluturniir  Tallinn / Piruett

16-17.             ilu- ja rühmv.                 Slonny Cup                                                                    Tartu / Janika

16.                  rühmvõimlemine          Jõulutäht                                                                        Ahtme / Nimfeja

18.                  võimlemine                     Rütmika aastalõpupidu                                             Tartu/Vanemuine