EEVL kalenderplaanid

Võimlemiskalender 2016

Jaanuar

  1. rühmvõiml.                    Tallinna MV                                                    JUHEND   REG.

Veebruar

06.-07.    ilu- ja rühmv.           Otepää lahtised MV                                      JUHEND  RG-REG. AGG-REG.

06.-07.    iluvõimlemine         Kuldne karikas                                               JUHEND

11.-14.      ilu- ja rühmv.          Miss Valentine                                               INFO

12.-14.     rühmvõiml.              I Euroopa meistrivõistlused                        Tartu / VK Janika

  1.       iluvõimlemine          Narva Lootuste KV mini- ja lastekl.          Narva / IVK Fouette
  2.       harrastusvõiml.        EKSL võimlemisfestival                               Rapla

26.-28.    iluvõimlemine         MK etapp                                                         Espoo / Soome

Märts

05.-06.   iluvõimlemine          Lootuste KV mini- ja lastekl.                         JUHEND

12.-13.    ilu- ja rühmv.             Rütmika Kevadturniir                                   JUHEND   RG-REG.  AGG-REG.

18.-19.    rühmvõimlemine      MK etapp II, Juunioride MK etapp II         Helsingi / Soome

  1.       iluvõimlemine          Narva Lootuste KV noorte-, juun- ja meistrikl.        Narva / IVK Fouette

Aprill

01.-03.     iluvõimlemine          MK etapp                                                         Pesaro / Itaalia

02.-03.    iluvõimlemine           Lootuste KV noorte-, juun-ja meistrikl.   JUHEND

  1.        rühmvõiml.                ESS Kalev lahtised MV                                 JUHEND   Eelreg.    Lõplik reg.

09.-10. ilu- ja rühmv.                Tartu MV                                                          JUHEND – AGG       JUHEND – RG

15.-17. rühmvõimlemine          MK etapp III; Juun.MK III                           Sofia / Bulgaaria

16.-17.  ilu- ja rühmv.               Narva KV                                                          Narva / IVK Fouette

  1. harrastusvõiml.              Võimlemisfestival „Kauni rühiga ellu“        JUHEND

16.-24. iluvõimlemine              31. OM-mängude Test Event                         Rio de Janeiro / Brasiilia

23.-24. ilu- ja rühmv.               Elva lahtised MV                                              JUHEND

30.-01.05 iluvõimlemine         Eesti noorte MV                                               JUHEND

Mai

1.       rühmvõimlemine            1. Eesti noorte MV rühmvõimlemises           JUHEND   

05.-08. rühmvõimlemine        MK etapp IV; Juun. MK etapp IV;finaalid       Barcelona / Hispaania

07.-08.   ilu- ja rühmv.            Ida-Virumaa lahtised MV                                JUHEND

14.        iluvõimlemine              Eesti KV                                                             JUHEND

16.-18. iluvõimlemine              Maikellukesed, rahvusvah. võistlus             Maardu / Tip-Top

20.-22. iluvõimlemine             MK etapp                                                           Minsk / Valgevene

27.-29. iluvõimlemine              MK etapp                                                          Sofia / Bulgaaria

  1. harrastusvõiml.               Pärnumaa Võimlemispidu                            Pärnu

28.-29. iluvõimlemine             68. Eesti MV                                                     JUHEND

29. rühmvõimlemine                21. Eesti MV                                                     JUHEND

29. rühmvõimlemine               Lootuste KV rühmvõimlemises                    JUHEND

31.   harrastusvõiml.                 Tartumaa Võimlemispidu                             Tartu

Juuni

03.-05. ilu- ja rühmv.              Ida-Virumaa KV                                               Narva / IVK Fouette

03.-05. iluvõimlemine             MK etapp                                                          Guadalajara / Hispaania

10.-12. rühmvõiml.                   17. MM-võistlused                                          Brno / Tšehhi

11.-12. iluvõimlemine               5. Noorus Cup, rahvusvah. võistlus            Tallinn / VK Noorus

13.-19. iluvõimlemine               32. EM-võistlused                                          Holon / Iisrael

Juuli

  1. harrastusvõiml.               Võimlemispidu „HINGELIND“                  INFO

08.-10. iluvõimlemine              MK etapp                                                        Kaasan / Venemaa

18.-24. võimlemine                   10. Eurogym                                                   Ceske Budejovice / Tšehhi

22.-24. iluvõimlemine              MK etapp                                                        Bakuu / Aserbaidžaan

August

05.-21. iluvõimlemine               OM-mängud                                                  Rio de Janeiro / Brasiilia

September

24.        iluvõimlemine              Tallinna MV iluv. rühmkavades                 Tallinn / VK Piruett

Oktoober

  1.     ilu- ja rühmv.              Ida-Virumaa KV vahendiga rühmk.           Narva / IVK Fouette

02.-07. võimlemine                  Golden Age                                                      Portorož / Sloveenia

15.      ilu- ja rühmv.                   7. EEVL KV vahendiga rühmk.                   Tartu / VK Janika

22.     ilu- ja rühmv.                   Narva lahtised MV                                        Narva / IVK Fouette

29.-30. iluvõimlemine              Diiva Cup                                                        Tartu / TSS Kalev Diiva

November

  1. iluvõimlemine                  Eesti MV rühmkavades                               Narva / IVK Fouette

11.-13. Iluvõimlemine               Balti sügis, rahvusvaheline võistlus          Maardu / Tip-Top

12.    võimlemine                      20. GymnaFest Põhja-Eesti eelvoor          Tallinn / SK Trefoil

13.    võimlemine                      20. GymnaFest Lõuna-Eesti eelvoor         Tartu  JUHEND     Eelreg.     Lõplik reg.

21.    võimlemine                      20. GymnaFest finaalvõistlus                     Tallinn / VK Piruett

Detsember

  1. rühmvõiml.                      Jõulutäht 2016                                               Kohtla-Järve / SK Nimfeja

10.-11. iluvõimlemine              SK Nord Christmas Cup                               Tallinn / SK Nord

17.-18. iluvõimlemine               Winter Princess                                             Tallinn / VK Piruett

16.-17. ilu- ja rühmv.                Slonny Cup                                                      Tartu / VK Janika

19.     võimlemine                      Rütmika Jõulupidu                                        Tartu/Vanemuine