Kalenderplaan 2010

EEVL täielik kalenderplaan lae alla siit

Jaanuar
24. sportakrobaatika Tallinna MV Tallinn
29.-31. iluvõimlemine Lotuste Karikas I etapp Tartu
Veebruar
12.-13. ilu-ja rühmvõimlemine Miss Valentine 2010 Tartu
18.-21. iluvõimlemine Grand Prix Mscow/RUS
27. rühmvõimlemine EKSL Võimlmisfestival Viljandi
Märts
4.-7. iluvõimlmine Grand Prix Brno/CZE
5. ilu-ja rühmvõimlemine Rütmika Kevadturniir Turu tn./Tartu
6. võimlemine Poist Turnipidu Tallinn
13. rühmvõimlemine Tallinna MV Tallinn
6.-8. iluvõimlemine World Cup Tournament (ind.+groups) Budapest/HUN 
12.-14. rühmvõimlemine Oscar Cup Rostov-on-Don/RUS
12.-14. iluvõimlemine World Cup Tournament (ind.+groups) Portimao/POR
13.-14. iluvõimlemine Lootust Karikas II etapp Paide
18.-20. iluvõimlemine Grand Prix (Deriugina Cup) Kiev/UKR
20.-21. iluvõimlemine Baltic Hoop Riga/LAT
19.-20. iluvõimlemine Goodwill Cup 2010 Praha
25.-29. iluvõimlemine Grand Prix Thiais/FRA
26.-28. iluvõimlemine World Cup (ind.+groups) Kalamata/GRE
26.-28. rühmvõimlemine MK I, Jun.Chall.Cup I, Jyväskylä/FIN
Aprill
3. teamgym Trefoil Kevadturniir Tallinn
3.-4. iluvõimlemine World Cup St.-Peterburg/RUS
4. rühmvõimlemine ESS Kalev lahtised MV Tallinn
4. trampoliin Tallinn Open Cup Tallinn
10.-11. iluvõimlemine Eesti noorte MV Tartu
15.-18. iluvõimlemine EM võistlused Bremen/GER
20.-25. trampoliin EM võistlused Sofia/BUL
20. rühmvõimlemine Tartu MV Tartu
23.-25. rühmvõimlemine MK II, Jun.Chall. Cup II, Jun IFAGG MV Brno/CZE
24.-25. iluvõimlemine Ida-Virumaa MV Narva
28. iluvõimlemine Tartu MV Tartu
29.-2. mai iluvõimlemine Bourgas GP, Julieta Shishmanova GP Bourgas/BUL
Mai
1.-2. ilu-ja rühmvõimlemine Eesti MV Pärnu
7.-9. iluvõimlemine World Cup Tournament Corbeil-Essones/FRA
8. rühmvõimlemine Paide MV Paide
14.-16. rühmvõimlemine MK III, Jun. Chall.Cup final, EUSA Cup Barcelona/ESP
14.-16. iluvõimlemine Grand Prix Marbella/ESP
21.-23. iluvõimlemine World Cup (ind.+groups) Minsk/BLR
22.-23. iluvõimlemine Lootuste Karika finaal Viljandi
29.-30. võimlemine Piruett 20 Tallinn
Juuni
3.-7. iluvõimlemine Grand Prix Innsbruck/AUT
3.-6. iluvõimlemine World Cup Tournament (ind.+groups) Pesaro/ITA
4.-6. ilu-ja rühmvõimlemine Ida-Virumaa KV Narva
10.-13. rühmvõimlemine MM-võistlused Varna/BUL
Juuli
2.-4. võimlemine CSIT-i maailmamängude võimlemisüritused Tallinn
10.-16. võimlemine Euro Gym 2010 Odense/DEN
August
12.-26. iluvõimlemine Youth Games of the I Olympiad Singapore/SIN
September
2.-5. iluvõimlemine Grand Prix Holon/ISR
4.-5. iluvõimlemine Prize of Queen Margarita Varna/BUL
18. iluvõimlemine Tallinna MV rühmakavades Tallinn
19.-26. iluvõimlemine MM Moskva/RUS
Oktoober
2. ilu- ja rühmvõimlemine Eesti KV rühmakavades Tallinn
2. sportaeroobika Eesti MV eelvõistlus Kohtla-Järve
9.-10. aeroobika AerobicFest Tallinn
21.-24. rühmvõimlemine MK IV etapp Paderborn, Saksamaa
10. sportaeroobika Eeesti MV Finaal Tallinn
16. iluvõimlemine Eesti MV rühmakavades Tartu
28.-31. iluvõimlemine Grand Prix Berlin/GER
November
20. teamgym Tallinna MV Tallinn
20.-21. võimlemine GymnaFest 2010 Põhja-Eesti eelvoor Paide
Lõuna-Eesti eelvoor Viljandi
27. trampoliin Lahtised võistlused Tartu
Detsember
4. võimlemine GymnaFest 2010 lõppvoor Tallinn
11.-12. rühmvõimlemine Pirueti lahtine Jõuluturniir Tallinn
20. võimlemine Rütmika 20 Tartu, teater Vanemuine
19.-20. ilu-ja rühmvõimlemine Janika lahtine Jõuluturniir Tartu
Winter Games Vantaa/FIN