Poiste akrobaatika

Võimlemisklubis “Rütmika” on algusest peale olnud akrobaatika treener Reet Palge. Tema juhendada on olnud noormehed Tamme Koolis. Reet Palge annab akrobaatika tunde ka tüdrukutele Turu tn.8 Spordihoones.

2007. aasta sügisest tegutseb “Rütmikas” poiste akrobaatika rühm Raatuse Kooli ruumides, keda treenib Vello Pärnpuu. 2008 lisandus juba rühm Sassi lasteaias ning 2009 Helika lasteaias. Kõikides nimetatud rühmades harjutavad 3 – 6 aastased poisid. Treeningutes saavad nad oma “poisienergiat” välja elada – palju joosta, möllata, õppida osavust, oma keha valitsemist, saada tugevamaks ja tunda liikumisest ning uutest oskustest rõõmu.

2008. aasta 8. märtsil esines rühm edukalt Tallinnas “Meeste Turnipeol” ja sai kuldplaadi.

Rühma treeneri Vello Pärnpuu põhiala on hoopis maadlemine, ta on töötanud maadlustreenerina. Rütmikasse jõudis Vello esmalt seetõttu, et pere kaks tütart hakkasid võimlema klubis “Rütmika”. Tallinna Võimlemispeo kava “Ema ja laps” õppimine tõi Rütmika võimlejate hulka nii pereema kui ka pereisa – oli ju mõlemal tütrel Tallinna võimlemispeoks “suurt” vaja.  Ema jätkab siiani naiste grupis, tütred harjutavad pea iga päev, isa on treener  ja nüüd on ka Pärnpuude pere noorim laps akrobaatikapoiss – tõeline võimlemisperekond!

Poiste akrobaatika tunnid ja peretrenn toimuvad 2017/2018 õppeaastal Forseliuse Koolis E, K ja N kell 18.00 – 19.00 ja Sassi ning Helika lasteaedades. Info saamiseks palun pöördu treener Vello Pärnpuu poole.