18. jaanuar 2014 Tallinna lahtised Meistrivõistlused rühmvõimlemises osales ainult rühm “Piibelehed” treenerite Laura-Liisa Kruusamäe ja Tatjana Joosepi juhendamisel lasteklass A vanusegrupis.

7.-8. veebruar toimus “Miss Valentine 2014” rahvusvaheline võistlus ilu- ja rühmvõimlemises. Eriti tore, et seekordsel võistlusel võistles meil juba 3 iluvõimlejat ning 4 rühma. Iluvõimlejatest jõudis finaalvõistlusele Emily Ronk 2003 vanuseklassis palliharjutuses. 8-10 vanuseklassis lõpetas rühm “Siidisabad minid” tubli II kohaga (treenerid Elsa Sinijärv ja Helena Tooming). Selles vanuseklassis võistles veel rühm “Pääsukesed”, 10-12 vanuseklassis jõudis finaali “Siidisabad Lasteklass” lõpetades võistluse 4. kohaga. Selles vanuseklassis võistles ka rühm “Piibelehed”.

8.-9.veebruar toimus Tartus Challange Cup I osavõistlus ning MK II osavõistlus rühmvõimlemises. Tihedas konkurentsis jõudis teise Eesti rühmana finaali “Perfetto” ning lõpetas juunioride MK I etapi tubli 6. kohaga kogudes sellega 5 punkti. Rühma treenivad Liisel Perlin ja Katri Toomsalu. Võistluskava autor on koreograaf Antton Laine.

22.-23. veebruaril toimusid Otepää lahtised Meistrivõistlused ilu-ja rühmvõimlemises. Otepää tublimad olid Karmen Matsalu ja Augustiine Tamme, kes said rühmvõimlemises lasteklassi A gruppide arvestuses I koha. Mõlemad neiud võistlesid ka iluvõimlemises – Karmen 2003 A rõngaharjutuses II koht ja kurikaharjutuses 8. koht ning Augustiine 2002 A kurikaharjutuses 6. koht, lindiharjutuses 6. koht. Lisaks neile kahele võistles Otepäält veel –  Lauren Mae 2002 B mitmevõistluses 10. koht, Grete-Lisette Gulbis 2002 B mitmevõistluses 7. koht, Eliise Peerna 2004 B mitmevõistluses 12. koht.Teised meie võimlemiskooli tublimad vanuseklasside kaupa on iluvõimlemise A gruppides  2005 A Elis Sarapuu hüpitsaharjutuses II koht ja rõngaharjutuses 8. koht, 2004 A Aia Adele Narits hüpitsaharjutuses 7. koht ja palliharjutuses 4. koht, 2003 A Karmen Matsalu (tulemusi vaata ülemisest lõigust) Emily Ronk kurikaharjutus I koht ja rõngaharjutus 5. koht, Victoria Põllumäe palliharjutus II koht, Emma Tomson kurikahrjutus III koht ja rõngaharjutus 6. koht, Marie-Anett Kaasik palliharjutus III koht ja kurikaharjutus  5. koht, Anastasia Gorjunova palliharjutus 7. koht , 2002 A Maris Meikar palliharjutus III koht ning Augustiine Tamme (tulemusi vaata ülemisest lõigust), 2001 A Anabel Ainso rõngaharjutus I koht, palliharjutus II koht, kurikaharjutus I koht ja lindiharjutus I koht ning Liisbet Teemaa rõngaharjutus II koht, palliharjutus I koht ja lindiharjutus 4. koht. B gruppides toimus mitmevõistlus ning tublimad vanuseklasside kaupa on 2006 B  Carmel Vares 6. koht, 2005 B Maria Terep I koht, Hanna Mägi 5. koht, Marietta Ždanova 6. koht ja Karoli Metsma 7. koht, 2004 B Svetlana Džerpka 7. koht, 2003 B Laura Liis Peetso 7. koht, 2002 B Ingrid Veermäe II koht, Grete Toomsalu 8. koht ja Grete-Lisette Gulbis 7. koht, juuniorklass B Ege Sild 7. koht.

01. märtsil toimus Viljandis EKSL võimlemisfestival. Osalesid Ülenurme kaks rühma, Tamme Gümnaasiumi rühm. Laureaadiks tuli I astmes Ülenurme Gümnaasium, II astmes Ülenurme Gümnaasium. Mõlemaid rühmi treenivad Katri Toomsalu ja Margot Võsokov

08.-09. märts toimus iluvõimlejate võistlus “Lootuste Karikas “ noorte-, juunioride ja meistriklassile. Võistlejate arvukuse tõttu toimusid võistlused nii Keilas kui ka Tallinnas Kalevi Spordihallis. Kokkuvõttes jõudsid esimese kuue parema hulka 2003 A Emily Ronk 4. koht, Marie-Anett Kaasik 6. koht,  2001 A

15. – 16. märts toimus meie “Kevadturniir 2014 ilu- ja rühmvõimlemises” ja seda juba seitsmendat korda. Seekordsel võistlusel osales kokku 215 iluvõimlejat ja 42 rühmvõimlemise rühma.

20. – 23. märtsini toimus Sofias Bulgaarias Challange Cup II osavõistlus koos MK III osavõistluse ning “Academic Cup” lastevõistlusga. Rühm “Perfetto” lõpetas võistluse tubli 7. kohaga saades MK arvestuses juurde 4 punkti. “Academic Cup” arvestuses võistles meil rühm “Piibelehed” treenerite Laura-Liisa Kruusamäe ja Tatjana Joosepi juhendamisel. Võistluse lõpetas rühm neljanda kohaga.

29. märts toimus ESS Kalev lahtised MV rühmvõimlemises.  See on Eesti suurim rühmvõimlemise võistlus, kus sel aastal osales umbes 70 rühma. Meie neljateistkümnest võistelnud rühmast jõudis kolme parema hulka 9 rühma, kelledest esikoht kuulus viiele rühmale! See on ESS Kalevi MV senine parim tulemus. Aitäh!

5. – 6. aprillil toimus iluvõimlejate “Lootuste Karikas 2014” laste-ja miniklassidele A. Le Coq Spordimajas Tartus. Kokku võistles meil juba 18 iluvõimlejat. Osalejate arv on kasvanud aasta aastalt. Kõige tublim oli seekord A grupis võistlev Elis Sarapuu, kes lõpetas võistluse 8. kohaga.

12.-13. aprillil võistlesid noored iluvõimlejad Narvas Eesti noorte Meistrivõistlustel. Meie Võimlemiskoolist võistles seekordsetel Meistrivõistlustel A gruppides 10 iluvõimlejat ja B gruppides 9 iluvõimlejat, kokku 19. See on juba märgatavalt suurem arv kui varasematel aastatel. 2002 A parim oli Maris Meikar 9. koht, 2003 A Emily Ronk 3. koht ja Marie-Anett Kaasik 6. koht, 2004 A Aia Adele Narits 16. koht, 2005 A Elis Sarapuu 8. koht, noorteklass B Eliise Antonov 5. koht ja lasteklass B Svetlana Dzerpka 9. koht.

12. aprillil toimusid Elva lahtised Meistrivõistlused Nõo Spordihoones. Osalesid meie iluvõimlejad, kes ei pääsenud Eesti noorte MV-le iluvõimlemises ja paljud rühmvõimlejaid. Tore võistlus tõi rõõmu paljudele.

Eesti Meistrivõistlused toimusid seekord Tartus 19.-20. aprillil 2014. Laupäeval alustasid iluvõimlejad mitmevõistlusega. Juuniorklassis asus võistlema 42 võimlejat.  2001 a. sündinud Anabel Ainso lõpetas võistluse väga tubli 10. kohaga kogudes punkte 47,025 (rõngaharjutus 11,75, palliharjutus 12,20 kurikaharjutus 12,075 ja lindiharjutus 11,00). Anabeli treenerid on Kai Tanni ja Maarja Jaanovits. Rühmvõimlejad võistlesid 20. aprillil. Rühm Perfetto saavutas juuniorklassis II koha. Kokku võistles meil kolm rühma ja kõik kolm pääsesid ka finaali. Lasteklassis võistelnud rühm “Siidisabad” sai III koha. Kahjuks pole meil sel korral võistlemas rühmi ei noorteklassis ega ka meistriklassis, aga püüame sinnapoole …

Juunioride Maailmakarikasarja viimane, kolmas osavõistlus, toimus Helsingis 25.-27.04.2014 koos Maailmakarikasarja neljanda osavõistlusega ning rahvusvahelise lastevõistlusega Helsinki Cup, kus 10-12 vanuseklassis saavutas I koha rühm Siidisabad. MK sari 2014 lõppes meie juuniorklassi rühmale tubli 7. kohaga.

Tartu Meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises toimusid 2. ja 3. mail 2014 A Le Coq Spordimajas. Võistlesid peaaegu kõik meie võistlusvõimlejad nii A kui ka B grupis.

Iluvõimlejate võistlus Hea Laps 2014 toimus Keilas 10. ja 11. mail. Osalesid  treener Elsa Sinijärve poolt treenitavad iluvõimlejad.

Paide lahtised Meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises toimusid 17. mail ja olid mõeldud ainult B gruppidele. Iluvõimlejad võistlesid seekord ainult ühe kavaga. Võistlusrõõmu pakkus üritus ikkagi.

23. – 25. mai toimus Moskvas Rühmvõimlemise MM nii täiskasvanutele kui ka juunioridele. Rühm Perfetto lõpetas MM-i sel korral 7. kohaga. Aitäh treenerid Liisel Perlin ja Katri Toomsalu, võimlejad Jaana ja Reelika Pärnpuu, Karmen Õun, Liis Raudsepp, Ege Sild, Viktoria Valasevitš, Lisanna Lehes ja Hedi Truu.

3. juunil toimus Tamme staadionil kolmandat korda võimlemispidu. Seekordse peo pealkiri oli “Üheskoos”. Trotsides märga ja niisket ilma õnnestus taas kõik suurepäraselt. Projekti juhtis Ebe Kalja, pealavastaja oli Sirje Eomõis.

6.-8. juunini võistles iluvõimlemise rühm Bellagrazia Hollandis Utrehtis Eleganza Cup-il. Lasteklassis saadi rühmkavades I koht kogudes 12,10 punkti.

7. juunil toimus Tartus Diiva Cup, kus parima koha saavutas 2005 A grupis võistelnud Elis Sarapuu, lõpetades võistluse III kohaga.

Meie suvelaagrid toimusid seekord Kammeris 2 vahetust, Põlvas üks vahetus ja Otepääl kaks vahetust. Lisaks sellel oli augustis ka 20.- 30.-ni kestev linnalaager koos toredate Peterburi treeneritega. Valmisid uued võistluskavad nii rühmadele kui ka individuaalvõimlejatele.

Sügishooaeg avati Tallinnas 13. ja 14. septembril Tallinna lahtiste MV-ga iluvõimlemise rühmkavades. Noorteklassis võistles rühm Bellagrazia (Maris Meikar, Anastasia Gorjunova, Victoria Põllumäe, Marie-Anett Kaasik, Anabel Ainso ja Liisa-Lotte Pehter, treenerid Kai Tanni ja Maarja Jaanovits), kes saavutas II koha ning lasteklassis võistelnud rühm Siidisabad (Sarah Tali, Aia-Adele Narits, Hanna Mari Halgma, Kätriin Pärnamäe ja Eliise Antonov, treener Elsa Sinijärv) 4. koha.

26. septembril toimusid Narvas lahtised Meistrivõistlused iluvõimlemise rühmkavades. Osales rühm Bellagrazia noorteklassis. Rühm sai tubli II koha punktisummaga 23,40. Rühma treenib treener Kai Tanni ja Maarja Jaanovits. Rühma kuulusid Victoria Põllumäe, Maris Meikar, Anabel Ainso, Marie-Anett Kaasik, Anastasia Gorjunova ja Liisa-Lotte Pehter. Lasteklassis võistles rühm Siidisabad ning nemad lõpetasid 4. kohaga, kogudes punkte 19,50.

28. september – 03. oktoober viibis meie daamide rühm rahvusvahelisel võimlemisfestivalil „Golden Age“, mis seekord toimus Prantsusmaal Tolousis. Üritus toimub iga kahe aasta tagant ning on daamide rühmale heaks väljakutseks.

4. oktoobril toimusid Tartus Eesti Meistrivõistlused iluvõimlemise rühmakavades. Sel korral saadi noorteklassis Eesti Meistriteks. Rühm Bellagrazia sai 24,684 punkti  ja rühm Siidisabad lõpetas lasteklassis taas neljanda kohaga 21,133 punktiga. See on esimene iluvõimlemises saadud Eesti Meistritiitel. Aitäh tublidele treeneritele ja võistlejatele!

13. oktoobril jättis oma jalajälje Tartu teerajajate alleele meie klubi kauaaegne president Sirje Eomõis.

19. oktoobril toimusid Tallinnas EEVL Karikavõistlused vahendiga rühmkavades. Kokku võistles Rütmika Võimlemiskoolist sel aastal kolmes grupis kokku juba kümme rühma, mis on taas enam kui eelmisel aastal. Kaheksa rühma kümnest jõudis kolme parema hulka! Eesti Karikavõidu I grupis sai rühm Bellagrazia (noorteklassis), II grupis rühm Perfetto juuniorklassis ja rühm Piibelehed lasteklassis. III grupis kuulus I koht meie rühmadele kõigis vanuseklassides. Lasteklassis võitis rühm Ülenurme, noorteklassis rühm Elevation ja juuniorklassis rühm Chance.

24. – 26. oktoobril osalesid meie kaks iluvõimlejat Marie-Anett Kaasik ja Victoria Põllumäe Maltal – 3rd Ritmica International Competitionil. Mitmevõistluse lõpetas Victoria 4. kohaga ja Marie-Anett 5. kohaga.

8. novembril toimusid Tartus Eesti Karikavõistlused iluvõimlemises. Võistlema asusid meie iluvõimlejad nii noorte- kui ka juuniorklassis. Anabel Ainso, lõpetas võistluse juuniorklassis kuuenda kohaga kogudes nelja alaga kokku 35,483 punkti. Anabeli treenerid on Kai Tanni ja Maarja Jaanovits. Suur üllataja oli noorteklassis Marie-Anett Kaasik (23,05 punkti), kes tuli karikavõitjaks. Kolmas koht kuulus Victoria Põllumäele (punkte kolme ala kokkuvõttes 22,95).

16. novembril toimus Gymnafest 2014 Lõuna-Eesti eelvoor Viljandis. Finaali me seekord ei pääsenud, aga tubli töö olid teinud treenerid Merili Hein, Helerin Vunk, Vello Pärnpuu.

4.-7. detsembrini võistlesid Bellagrazia rühma iluvõimlejad Kisakallios Soomes Christmas Cupil. Parim tulemus oli Maris Meikaril, kes sai juuniorklassis III koha.

6. detsembril toimus Tallinnas VK Pirueti jõuluturniir. Nii Siidisabad noorem kui vanem rühm said I koha.

13. ja 14. detsembril toimus Tartus järjekordne Slonny Cup, mis oli ühtlasi ka katsevõistluseks pääsemaks esindama Eestit rahvusvahelisel turniiril Miss Valentine 2015 ja Maailmakarikasarja osavõistlustel. Endilegi üllatusena läks meil nendel võistlustel nii iluvõimlemises kui ka rühmvõimlemises väga hästi. Medalikohti jagus päris paljudele. Miss Valentine võistlusele kvalifitseerus kuus rühma – „Kullerkupud“ “Pääsukesed”, “Siidisabad” noorem, “Siidisabad” vanem, “Piibelehed” ja “Perfetto” ning kaks iluvõimlejat noorteklassis – Victoria Põllumäe ja Marie-Anett Kaasik ja üks iluvõimleja juuniorklassis – Anabel Ainso.

16.detsembril toimus meie traditsiooniline Aastalõpupidu teater Vanemuine suures majas. See oli ilus lõpetus kalendriaastale 2014.