SIIDISABADELE KULDMEDAL

Sel nädalavahetusel (11.-13.mai) toimuvad Tallinnas, Kalevi spordihallis, III Euroopa meistrivõistlused rühmvõimlemises. Võistlemas näeb Euroopa paremikku nii juuniori- kui ka meistriklassis. Kaasa saab elada meie Junior Teamile!

Aga enne kui selguvad Euroopa meistrid, toimus samas ka rahvusvaheline turniir Spring Breeze. Tulemused on vägagi rõõmustavad. Noorteklassi rühm SIIDISABAD saavutas I KOHA!  SUPER TUBLID!

Rühmas võistlesid: Allilender Gerda, Kivisaar Keily, Metsma Karoli, Terep Maria, Mägi Hanna, Filatenko Maris, Sarapuu Elis ja Rentel Kärt. Rühma treenerid: Elsa Sinijärv, Tatjana Joosep, Julia Litvinenko ja Monica Kiisler.

Lasteklassi rühm LEPATRIINUD I tegi samuti eelvõistlusel tubli katse ning pääses finaali, kus saavutas VÄGA TUBLI 6.koha. Rühmas võistlesid: Veski Kirke, Jürisoo Marii Elis, Kuusik Karolina, Sarv Liina, Reinvald Anete, Parts Riin ja Kork Nora. Rühma treenerid: Kadri Rohtmets, Tatjana Joosep ja Maarja Jaanovits.

Eelõistlusel osalesid veel lasteklassi rühm Lepatriinud II, kelle tulemuseks jäi 16.koht ning miniklassi rühmad Nurmenukud ja Rebased, kelle tulemused olid vastavalt 10.koht ja 18.koht.

Palju õnne kõigile!

Pildil rühmad Siidisabad ja Lepatriinud, treenerid Elsa Sinijärv, Kadri Rohtmets, Julia Litvinenko ja Tatjana Joosep ning kohtunik Lea Kriibi.